Yandex.Metrika Counter

İstanbul Promosyon Ürünleri

Hits: 19647 Yorum: 0

İstanbul Promosyon Ürünleri: Ürün ve hizmet sunumu gerçekleştirmekte olan firma ve markalar tarafından hedef müşteri kitleleri üzerine etkinlik sağlayabilme ve tanıtım faaliyetlerinin sürdürümünü verimlilikle gerçekleştirebilme amaçları doğrultusunda başvurulmakta olan İstanbul promosyon ürünleri genel olarak 6 kategori üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Promosyon Ürünleri

  • Ürün Numunesi

Sektör içerisindeki faaliyetsel süreci ürün sunumu ve pazarlama şeklinde gerçekleştirmekte olan firmalar; yeni çıkarttıkları ürünü minimal boyutlarda müşterileri kitlelerine promosyon olarak sunmaktadırlar. Böylelikle potansiyel müşteri kitleleri hem firmayı tanımış hem de ürünü denemiş olur.

  • Ofis Malzemeleri

Günün ve çalışma sahasının büyük bir bölümünün sürdürülmekte olduğu alanlar olan ofislerde kullanım gören pek çok kırtasiye ürünü mevcuttur. Promosyon çalışmalarını bu malzemeler üzerinden gerçekleştirmek oldukça verimli olacaktır. Zira ofislerin kurumsal nitelikte müşteri potansiyeli barındırmakta olduğu gibi her bir çalışan da aynı zamanda bireysel potansiyel müşteridir. Ofis ürünleri üzerinde firmanızın tanıtımının gerçekleştirilmesi kitlesel açıdan oldukça stratejiktir. Promosyon ofis malzemeleri; defter, ajanda, klasör, sunum dosyası, evrak çantası, kalem, kalemlik, zımba, delgeç, masa takvimi, masa saati, mausepad, bloknot.

  • Kırtasiye Ürünleri

Kırtasiye ürünleri üzerinde gerçekleştirilen promosyon çalışmaları; ofis malzemeleri ile kısmen benzerlik taşımaktadır. Farkı ise bireysel müşterilere de sunulmasıdır. Promosyon kırtasiye ürünleri; defter, ajanda, dosya, bloknot, kalem, kalemlik, delgeç, zımba, mausepad.

  • Deko-Aksesuar Ürünleri

Yaşamsal alanlar içersinde sabit ve işlevsel olarak yer alan tanıtım ürünleridir. Genellikle ev ve ofis için tasarlanır. Promosyon deko-aksesuar ürünleri; kol/ masa/duvar saati, takvim, plaket,bayrak/flama, biblo.

  • Giyim / Aksesuar Ürünleri

İnsanların gündelik hayatları içerisinde tercih edebilecekleri şekilde İstanbul promosyon ürünleri sunan firmalar işlevsellik algısını karşılamaktadırlar. Fakat bu ürünlerin tasarım ve dizaynı oldukça önemlidir. Zira abartılı ve uyumsuz renklerden bir araya gelmiş bir logonun yer almakta olduğu bir giyim ürününün firmaya herhangi bir getirisi olmadığı gibi imaj adına da oldukça önemli bir hasardır. Promosyon ürünlerinizde yer alan yazı ve logo tasarımları insanların üzerlerinde taşımaktan hoşlanacakları türde olmalı. Sosyal medyayı da kullanarak eğlenceli bir etkinlik ile bu faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz. Promosyon giyim/aksesuar ürünleri; çanta, T-shirt, terlik, şapka, telefon kılıfı, bileklik.

  • Diğer

Yukarıda bahsi geçmekte olan 5 kategorinin dışında faaliyet sürdürülen alan ile doğru orantılı olarak kendi meslek branşlarına ilişkin promosyon ürün tasarımı gerçekleştirmekte olan firmalar da mevcuttur. Promosyon diğer ürünler; kozmetik- parfüm, temizlik – ıslak mendil, teknoloji- mause. İstanbul Ürünleri Promosyon

Promosyon Ürünleri İstanbul

Etiketler: promosyon-urunleri,

Yorum Yaz

Captcha

captcha