Promosyon Kristal Plaket
Promosyon Kristal Plaket
  • Stok Durumu: Bilgi Alınız
  • Ürün Kodu: etn-1934

Ürünü Satın Almak İçin İletişime Geçin

E-Posta
info@sekapromosyon.com
Telefon
+90 531 951 83 74

• Gerçekleştirilen promosyon kristal plaket faaliyetleri mevcut satış hacminin arttırılmasında aktif rol oynar.
• Promosyonel faaliyetler ile ürün numunelerinin potansiyel müşteri kitlesine sunulması sağlanır.
• Söz konu olan hizmet ya da ürünün kitleler tarafından yeniden tercih edilebilme olasılığını arttırır.
• Sunulan hizmet ya da ürünün kullanım alanlarının genişletilerek, işlevsellik kazanmasına zemin hazırlar.
• Hedef olarak belirlenen potansiyel müşteri kitlesi ile doğrudan etkileşim elde edebilme olanağı sunar.
• Markayı dikkat çekici ve fark edilir kılar. • Hedef kitle üzerinde ilgi ve merak uyandırır.
• Promosyon kristal plaket ürünü ya da promosyon hizmeti kullanmakta olan kitlenin markaya bağlılığını arttırılmasına katkı sağlar.
• Sunulan ürün ya da hizmet ile alakalı olarak alınan genel tepkilerinin analiz edilebilmesine olanak tanır.
• Fiyatlandırmanın promosyon kristal plaket ürün ya da promosyon hizmetin niteliklerinin önüne geçmesine engel olur.

Promosyon Kristal Plaket

Promosyon faaliyetleri düşünüldüğünden çok daha düşük maliyetli ve nitelikli bir çalışma olmasına karşın popülerlik anlamında henüz gerekli konumda yer almakta değildir. Bu da insanların zihniyet yapısındaki yanlış algılamadan kaynaklanmaktadır. Söz konusu olan ve inkârı güç bir gerçek mevcut ki; reklam filmleri ve bilboard afişleri artık işlevselliğini yitirmiş oldukça demode yöntemlerdir. Tanıtım çalışmalarında artık değişen koşullara uygun planlamaların yer alması gerekmektedir. Örneğin işsizlik ve yoksulluk açısından henüz istenilen düzeyde bulunmuyor olsak da belirli ölçüde düzelmelerin yaşanmakta olduğunu görmekteyiz. Artan marka ve ürün çeşitliliğini de baz alacak olursak reklamların ve afişlerin en önemli niteliği olan imrendiricilik özelliklerini tamamen yitirmiş olduklarını söyleyebiliriz.

Promosyon Faaliyetlerine Nelere Dikkat Etmeliyim?

Global bir marka kuruluşu iseniz; doğrudan hedef müşteri kitlenize yönelik promosyon diğer ürünler için aktiviteleri sürdürmelisiniz. Yeni ürününüzün numunelerini promosyon olarak kullanmak verimli bir fikir olabilir. İnsanlara paralarının bu ürüne değip değmeyeceğini değerlendirme fırsatı sunmuş olursunuz. Bu markanın kendine duymakta olduğu güven olgusunun en güçlü ispatlarından biridir. Ürün numunelerinin dışında marka adınızın ve logonuzun yer aldığı işlevsel ve estetik ürünler tasarlamak da oldukça iyi bir fikir. Örneğin global bir içecek firması; şişe açacağı, American servisi ve anahtarlık gibi dinamik tasarımlara sahip pek çok kristal plaket promosyon sunmaktadır. Henüz küçük ölçekli bir işletmeyseniz; müşteri kitlesinden ziyade ürününüzün pazarlama ve satış evresinde yer alan satış elemanlarına yönelik promosyon faaliyetleri gerçekleştirmelisiniz. Bu sayede ürününüzün daha yüksek satış rakamlarına ulaşarak kitleler arasında fark edilmesini sağlamış olursunuz.

Etiketler: promosyon, diger-urunler, promosyon-diger-urunler,